Maciek Bułkowski
Maciek Bułkowski
2023-12-11
Bardzo profesjonalne podejście do współpracy. Prace wykonane zgodnie z harmonogramem i budżetem. Osobiście gorąco polecam.
Agnieszka Światłowska
Agnieszka Światłowska
2023-12-10
Świetny fachowiec! Konkretny, słowny, uczciwy. Nie tylko potrafił wykonać idealnie projekt architekta, ale po zapoznaniu się z dokumentacją wychwycił także wszystkie nieścisłości w projekcie. POLECAM!
Joseph
Joseph
2023-10-19
Prawie każdemu z nas zdarzyła się konieczność skorzystania z usług branży budowlanej. Często wybieramy firmy lub osoby polecane przez znajomych. Niemniej jednak zawsze towarzyszą temu obawy czy wszystko odbędzie ok. W naszym konkretnym przypadku cały ten stres nie miał miejsca. Firmę Infleks Grzegorza Czopka znamy od kilkunastu lat. Już na etapie projektu wykonawca zwraca szczególną uwagę na możliwość wprowadzenia pewnych zmian, których celem jest zapewnienie większego komfortu dla inwestora, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pan Grzegorz przedstawił nam szczegółowy kosztorys i po jego zatwierdzeniu przystąpił do realizacji inwestycji. Widoczna była bardzo sprawna organizacja i koordynacja działań z zakresu elektryki, hydrauliki, „czystej budowlanki”, czy gospodarki wodno-ściekowej. Zaopatrzenie w materiały budowlane, elementy wyposażenia wnętrz, stolarkę wziął na siebie. Co zasługuje na podkreślenie Pan Grzegorz nigdy nie domagał się zaliczki na zakupy związane z kolejnymi etapami pracy. Warto wspomnieć ogromną wiedzę fachową Pana Grzegorza Czopka, a także mistrzostwo i pasję twórczą jakimi wykazał się podczas prac z płytkami i gresem. Byliśmy również pod wrażeniem wyjątkowego smaku w doborze drobiazgów wyposażenia, co w efekcie dało nadspodziewane efekty. I jeszcze słów kilka o sposobie bycia właściciela Infleksu – zawsze uśmiechnięty, miły , pogodny i służący pomocą w wielu innych, niekoniecznie budowlanych sytuacjach:) Oby więcej takich ludzi spotkać można było na swojej drodze. Dziękujemy Panie Grzegorzu! Wiola I Joseph.
Bartosz Nowak
Bartosz Nowak
2023-08-17
Polecam Pana Grzegorza! Solidna firma. Remont łazienki i kuchni na 5+!

Minęły już 3 miesiące od remontu kapitalnego mojego pokomunistycznego mieszkania wykonanego przez Firmę Infleks. Muszę stwierdzić, że mimo wielkich starań z mojej strony nie znalazłem żadnych mankamentów do których mógłbym mieć zastrzeżenia. Remont tego dosyć zniszczonego mieszkania powierzyłem Panu Grzegorzowi. Bałem się, że będę musiał biegać po sklepach, hurtowniach i dobierać wszelkiego rodzaju akcesoria,wyposażenie itp. Tymczasem wystarczyło powiedzieć czego oczekuję a wszystko zostało wykonane zgodnie z z moim wyobrażeniem od przebudowy pomieszczeń, położenia nowych instalacji elektrycznej i hydraulicznej po wykonanie zabudów meblowych wykonanych pod wymiar. Właściciel firmy dobiera tak podwykonawców innych profesji, że efekt końcowy jest pozytywnie szokujący. Chcę jeszcze raz podziękować za dobrą robotę i serdecznie polecić innym firmę Infleks.

Wojciech Jóźwicki, Klient

Bardzo polecam Pana Grzegorza. Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach, zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to robota najwyższej jakości. Wykonywał dla nas większość prac przy wykończeniu domu, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Wydaje nam się, że nikogo solidniejszego nie znajdziemy, po co tracić czas na szukanie.

Paweł Wysocki, Klient
Pan Grzegorz wykonywał wiele prac wykończeniowych w naszym domu. Firma Infleks wykonywała ocieplenie styropianem, położenie tynku elewacyjnego, izolację i zabudowę poddasza, dwie łazienki w kompletnym zakresie, częściowo malowanie, obróbkę schodów wewnętrznych, ułożenie tarasu, podjazdu i chodnika z polbruku. Roboty zostały wykonane w naszej ocenie bardzo dobrze. jeżeli konieczne były jakiekolwiek poprawki lub przeróbki (było ich b. niewiele) nie było z tym żadnych problemów. Pan Grzegorz załatwiał też większość materiałów, często sam je przywoził. Dzięki temu wiele rzeczy (np. do łazienek) udało nam się zakupić w korzystnych cenach. Skorzystaliśmy z wielu jego rad odnośnie materiałów i sposobu wykonania robót. Polecamy bardzo firmę Infleks pana Grzegorza do wykonywania wszelkich robót budowlanych. Pan Grzegorz poradzi sobie ze wszystkim, można się dogadać w każdym zakresie. W tym roku zakończyliśmy już współpracę, ale myślę ze w przyszłym będziemy ja kontynuować. Polecam bardzo.
Paweł Wysocki, Klient
Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalny mieszkania poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte „cuda”, ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami :)
Katarzyna Kupidłowska, Klient
Najlepsza firma w branży remonotowo – budowlanej. Pan Grzegorz jest osobą, która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. Kieruje się w swojej pracy pasją, świetnie doradza. 100% profesjonalizm. Polecam.
Agnieszka Swiatłowska, Uniwersytet Dzieci, Dyrektor
Jestem pełen uznania dla Firmy Infleks za wykonanie remontu kapitalnego mojego mieszkania. Organizacja robót jak i fachowość wykonania poszczególnych robót na najwyższym poziomie. Gorąco polecam Tę Firmę i usługi Pana Grzegorza Czopka.
Bogdan Kwiatkowski, Klient
Polecam współpracę z Panem Grzegorzem Czopkiem. Prace przebiegały sprawnie i terminowo. Nie mam uwag co do jakości wykonania. Pan Grzegorz jest bardzo kompetentny, fachowy i operatywny.
Marcin Zieliński, Klient
Jestem zadowolony z prac remontowych tej firmy. Śmiało mogę polecić. Firma rzetelna, solidna i dokładna.
Jarosław Kacprzak, Klient
Solidna, dokładna, kompetentna firma. Wysoka jakość świadczonych usług, bardzo dobry kontakt i doradztwo. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecamy :)
Marta i Tomek, Apartament w Wilanowie
Pan Grzegorz pomógł mi w odbiorze mieszkania w stanie deweloperskim. Z racji tego, iż jest to bardzo ważny moment przy transakcji kupna nie powinno się go przeprowadzać samodzielnie nie mając zbyt dużej wiedzy w tematach budowlanych. Pan Grzegorz bardzo profesjonalnie sprawdził jakość ścian i tynków, okna, szyby, podłogi, wymiary pomieszczeń. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Joanna P., Odbiór mieszkania w stanie deweloperskim