Szukając fachowca do wykończenia mieszkania dostałem kilka kontaktów od znajomych. Oczywiście wszystkie firmy wówczas miały wolne terminy za 2-3 miesiące. Infleks znalazłem na forum swojego osiedla. Zadzwoniłem i okazało się że Pan akurat ma wolny termin, który nam pasował. Miałem pewne obawy ponieważ w tamtym czasie znalazłem tylko jedną krótką wzmiankę o firmie Infleks w Internecie. Okazały się one jednak bezpodstawne.

Mieszkanie zostało wykończone kompleksowo i perfekcyjnie. Właściciel firmy traktuje klienta indywidualnie wg jego potrzeb i wykonuje pracę, jakby robił dla siebie. Bardzo miły kontakt i szczere porady tworzą przyjazną atmosferę. Wiadomo jak jest przy remontach i wykończeniach. Zawsze jakaś nerwówka bo tu coś nie wyszło, bo tam. W naszym przypadku nie było żadnych niepokojów i można było spać spokojnie. Dodam, że mieszkanie zostało wykończone (zaznaczam od podstaw) w bardzo szybkim tempie…. no i cena była bardzo konkurencyjna.

Zdecydowanie polecam wszystkim przez wielkie P firmę INFLEKS. Hasło „dobrze wykonane” pokrywa się w tym przypadku w 200%. Panie Grzegorzu dziękuję jeszcze raz za wszystko. Pozdrawiam i polecam wszystkim z pełnym przekonaniem i satysfakcją w wykonanej pracy.

Krzysztof Pipir